W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.

Dojazd

 
 
Wyjazdy narciarskie i snowboardowe

Na nartach po jajo - Wiadomości z ośrodka Kalatówki

01.04.2009
 

Kalatówki

 
 

Stało się to już tradycją, że co roku w lany poniedziałek wielkanocny odbywają się zawody „o wielkanocne jajo”. Zawsze przybywają tutaj spore tłumy widzów jak i zawodników, wszyscy doskonale się bawią i jest naprawdę dużo śmiechu.

Można powiedzieć, że impreza rozszerza się na Europę. W ubiegłym roku w zawodach brali udział nie tylko Polacy, ale także Słowacy, Austriacy i Czesi. Lecz by móc wystąpić w rozgrywkach trzeba spełnić podstawowe warunki. Przede wszystkim każdy zawodnik musi mieć drewniane narty, buty do turystyki a także stylowy stój, dopiero wtedy może stanąć do rywalizacji w boju o wielkanocne jajo.

W zawodach nie tylko liczą się umiejętności jazdy na nartach. W konkurencji zwanej jazda stylowa oceniane są przede wszystkim najbardziej efektowane ewolucje i upadki. Natomiast jazda na czas sprawia sporo trudności zawodnikom, ale więcej śmiechu widzom. Niby nie jest to skomplikowana konkurencja a jednak jazda na starych nartach dla narciarzy jeżdżących na carvingach do łatwej nie należy.

Wszystkie chętne osoby mogą się już zapisywać na zawody. Zawody rozpoczynają się o godzinie 12 natomiast o godzinie 13 odbędzie się pokaz mody narciarskiej.Oceń warunki

Wiadomości z ośrodka Kalatówki
 
 
 

Zawody o Wielkanocne Jajo już wkrótce

13-03-2013
Tradycyjne już zawody o Wielkanocne Jajo odbędą się 1 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny.
 
 

Na nartach po jajo

01-04-2009
Stało się to już tradycją, że co roku w lany poniedziałek wielkanocny odbywają się zawody „o wielkanocne jajo”.